Rękawice bramkarskie – jak je wybrać?

Pozycja bramkarza jest jedną z najważniejszych na boisku. To od tego zawodnika zależy wynik meczu i późniejsze nastroje. Żaden doświadczony gracz nie uda się na pozycję bez odpowiednich akcesoriów. W przypadki bramkarza będą to rękawice bramkarskie. Jak je wybrać, aby przyczynić się do sukcesu swojej drużyny?

Model, który spełnia oczekiwania

Wybór rękawic bramkarskich jest ogromny i trudno się dziwić, że nawet doświadczeni piłkarze mają problem z podjęciem decyzji. Należy podkreślić, że wyróżnia się dwa rodzaje rękawic – z pianką twardą oraz miękką. Te ostatnie dedykowane są graczom rozgrywającym mecze na trawie naturalnej, akcesoria z twardą pianką użytkowane są głównie na sztucznej murawie. Chcąc kupić sprzęt, który sprawdzi się w każdych warunkach, warto postawić na rękawice bramkarskie adidas predator, idealne zarówno na trening i mecz, jak i na rozgrywki o charakterze rekreacyjnym.

Pewna obrona silnych strzałów

Dobrze dopasowane rękawice zwiększają pewność siebie, co przekłada się na dynamiczne akcje na boisku. Zakup rękawic bramkarskich należy rozważyć przede wszystkim pod kątem kroju. Wyróżnia się model Flat o zewnętrznym szyciu, które łączy piankę z boczną częścią rękawicy. Ten rodzaj przeznaczony jest głównie dla początkujących piłkarzy oraz juniorów – jest to zatem idealny pomysł na prezent dla sportowego amatora.

W rękawicach o kroju Negativ pianka łączy panele boczne szwem wewnętrznym. Zastosowana technologia przekłada się na lepszy chwyt i doskonałe czucie piłki. Ich największą zaletą jest fakt, że idealnie dopasowują się do dłoni. Ten krój zastosowano w rękawicach bramkarskich Adidas predator, które dostępne są w ofercie sklepu numer1.store.

Akcesoria o kroju Rollfinger charakteryzują się obszyciem pianki dookoła całego palca. Ten model rękawic polecany jest bramkarzom, którzy jeszcze nie mają wykształconego chwytu, co skutkuje wyślizgującą się piłką. Technologia zastosowana w kroju Rollfinger pozwala na korektę powierzchni chwytnej.

Zwiększenie kontroli nad piłką

Marzeniem każdego bramkarza jest umiejętność zapanowania nad piłką, która zbliża się do bramki z ogromną prędkością. Rękawice bramkarskie Adidas Predator mają silikonową powłokę, która zapewnia bardzo dobrą przyczepność i amortyzację. Wzmocniona konstrukcja jest jeszcze bardziej odporna na ścieranie, co przekłada się na niebywałą trwałość akcesoriów. Model zawiera wbudowany pasek, umożliwiając stabilne dopasowanie rękawicy do nadgarstków.

Rękawice bramkarskie Adidas Predator w numer1.store

Wysokiej klasy sprzęt dostarczy fantastycznych wrażeń podczas emocjonujących rozgrywek na murawie. Rękawice bramkarskie marki Adidas już nie raz przyczyniły się do zwrotnych akcji i sukcesów profesjonalnych drużyn. Akcesoria dostępne są w sklepie internetowym numer1.store. To sprawdzony i zaufany dostawca markowych produktów, które pomagają w realizacji piłkarskiej pasji. W ofercie sklepu znajdują się rękawice bramkarskie, profesjonalne obuwie oraz odzież, a także ochraniacze i piłki nożne do różnych nawierzchni.